Jeden z mieszkańców naszej gminy wysłał maila do urzędników z powiatu w sprawie stanu technicznego mostu na Kobylu, niestety do tej pory nie uzyskał odpowiedzi co dalej z tą przeprawą. O stanie technicznym mostu na Kobylu poinformujemy w poniedziałek Wójta naszej Gminy, być może że władze naszej Gminy - chociaż most z prawnego punktu widzenia należy do dróg powiatowych - zainteresują się sprawą niszczejącego mostu.Przygotowaliśmy dla Państwa nowe zdjęcia z mosty kobylskiego - jednym słowem wygląda to coraz gorzej.




