W imieniu GOK Frysztak i KGW w Stępinie chcieliśmy Państwa zarosić na imprezę plenerową pod Schronem w Stępinie która odbędzie się 3 maja - niedziele. "Majówka" czyli otwarcie sezonu turystycznego w Gminie Frysztak przy Zespole Schronów Kolejowych w Stępinie. W programie imprezy są występy zespołów, plac zabaw dla dzieci, konkursy i wiele innych ciekawych zabaw plenerowych. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, uczestnikom życzymy miłego spędzenia czasu na Majówce pod Schronem.
DATA DODANIA POSTA: 30 kwietnia 2009